** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Hořký pláč - 5.kapitola - Splněná mise

6. března 2011 v 10:44 | Ginny Weasley |  Fan Fiction
Chvíli jsem v hospodě zůstala, ale pak jsem se neustále v neviditelné podobě se vytratila potají ven.
,,Mnoho štěstí, Ginny Weasleyová" slyšela jsem jeho hlas z dohledu. ,,Cítím něčí nevítanou přítomnost" promluvil nečekaný člověk, který stál poblíž mne. Byl naštěstí sám. ,,No tak, pojď sem Pottere" vystrčil hůlku a zamířil na mne. ,,A, Weasleyová, to jsem si mohl myslet, zrovna tebe sháníme, pojď, za mnou" vynutil mne zaklínadlem, abychho poslechla. ,,Kam jdeme?" chtěla jsem vědět. Smrtijed chvíli mlčel, ale pak si to rozmyslel. ,,Za mým pánem" dodal zřetelně. A v tom jsem ho udeřila do hrudi. Hůlka mu vypadla, já neváhala a zmocnila se jí. Omráčila jsem svého protivníka, vytrhla mu vzorek z vlasů a dala do mnoholičného lektvaru, který mi Aberforth dal darem. Vlasy jsem dala do něj a vypila. Proměnila jsem se v toho smrtijeda, neznala jsem ani jeho jméno. Páchl potem a jeho hlava připomínala krysí obličej. Měl blond vlasy a jasné safírové oči. Odtáhla jsem ho někam.
,,Hej, Ginny" zavolal z dálky Aberforth a naznačil, že oběť mám dát jemu. Poslechla jsem. ,,Mnoho štěstí" popřál mi znovu. ,,To teď zrovna potřebuji nejvíce" přiznala jsem a odešla.
U Chroptící chýše mne Voldemort ani nepoznal. ,,A, Maxi, tak co, už to Weasleyovic děvče máš?" zeptal se mne. ,,Ještě ne můj pane" snažila jsem se být nervózní. ,,Víš, že nejsem trpělivý" přiznal Voldemort a hladil hada. ,,Naginy, jestli Max neuspěje, dám ti jej k večeři a tu holku s ním" zasyčel, neustále škrábajíc hadovu kůži. Naginyho švábí očka mne pořád sledovala, každičký můj pohyb - zdá-lo se, jako kdyby věděl, že nejsem pravý Max.
,,Chcete něco k jídlu?" vybídl se nějakej jeho sluha . ,,Ano" souhlasi Voldemort. ,,Půjdu s tebou" zavrtěla jsem hlavou. ,,Jistě" přijmul sluha mou nabídku.V kuchyni mu tam dal nějaké jídlo a já neváhala a poslala na něj v kuchyni omračovací kouzlo. Potom jsem dala pár kapek Prefectus Assilus do jídla s nesmírným potěšením.
Voldemort o tom nic nevěděl, ale zjistil to až po jídle. ,,Ty nejsi Max" pokrčil zoufale rameny. Nic jsem neříkala. ,,Pravý Max by mi tohle nikdy neudělal a nedal by Prefectus Assilus nikdy do jídla" po této poznámce na mne had zasyčel. ,,Staneš se dcerou smrti, Ginny Weasleyová" už už vytáhl hůlku. ,,A tentokrát tě nikdo nezachrání" vytáhl hůlku a málem stihl vyslat smrtící kletbu vůči mne, když v tom přišel nenáviděný učitel Severus Snape. ,,Ale ano" řekl chlap s mastnou hlavou. ,,Severusi, to nemyslíš vážně. Snad tu krvezrádkyni chceš poslat do pekla, nebo snad ne?" podivil se Voldemort. ,,Ne" přistoupil Severus na mou stranu.
,,Předtím, než zemřu, prosím, nech mne, abych jí něco řekl" požádal o svolení. ,,Zajisté, tvé poslední přání ti tvůj pán uskuteční" zachechtal se zlomyslně Voldemort. ,,Poslyš Ginny, tvá mise je splněna, musíš se odsut dostat, je tu i H" a pak ode mne odešel. ,,Avada Kedavra" vykřikl již Voldemort. Nemilosrdný záblesk smaragdového světla ani ne vteřinu putoval po vzduchu. Ihned se dostal do profesora Snapea a Snape padl k zemi.
Otevřela jsem ústa dokořán. ,,A ty, Weasleyovic holko, se mi teď budeš velice hodit" řekl nazzuřeně Voldemort. Další Smrtijedi, co tam byli, mne chytli a chtěli mne někam odvléct. ,,Do sklepení" nařídil had cizím jazykem. Pochopila jsem, že to je hadí řeč. ,,Jako rukojmá" dořekl a odvlekly mne do nějaké páchnoucí cely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chrissie & Katie Chrissie & Katie | Web | 6. března 2011 v 12:00 | Reagovat

Stále sa mi to páči wiac a wiac :D

A na diplom....môže byť aj HP :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama