** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Hořký pláč - 4.kapitola - Neviditelnost

5. března 2011 v 16:08 | Ginny Weasley |  Fan Fiction
Domnívala jsem se, že tu nejsem sama. Přesto to tu nebylo bezpečné. Přemístila jsem se, ale proč jsem zvolila toto místo, netuším. Třeba ho vybral profesor Brumbál. Z dálky jsem uslyšela nějaký syčivý hlas, připomínající hadí jazyk. To ne, hady už nechci, usmyslela jsem si, ale mé nohy pevně stály a nedokázala jsem se soustředit na přemisťění.
Ukázalo se, že to není Bazilišek, nýbrž nějaký obyčejný had, který se vyhříval na sluníčku.
Kolemjdoucí na mne upřeně civěli. Pak se náhle objevil nějaký muž středního věku. Někoho mi připomínal.
,,Ginny Weasleyová?" chtěl se ujistit. Mlčky jsem kývla a polkla. ,,Tak pojď, zde to není bezpečné, kolem se poflakuje párek smrtijedů" dodal. Mlčky jsem kývla. ,,Kde to jsem?" podivila jsem se.
,,V Prasinkách" odpověděl. Ústa jsem otevřela dokořán. ,,To ne, takže je po všem" dodala jsem.
,,Ne tak docela" uchichtl se. ,,OMůj bratr mi před svou smrtí řekl o tvém poslání" začal mi chystat šálek čaje. Nezdvořile jsem se poškrabala po bradě. ,,Nepoznají, že tu jsem?" zeptala jsem se neznámého. ,,Ne" zakroutil hlavou. ,,Ani tě už nehledají. Ty-víš-kdo si myslí, že jsi mrtvá" pokrčil rameny a podal mi hrnek teplého nápoje. ,,Kdo jste?" chtěla jsem vědět. ,,Aberforth, Brumbálův mladší bratr" představil se. ,,Vím kde on vězím, pomůžu ti, ale musíš se připravit. Bez těch nejlepších kouzel jsi ztracena. Musíš nejdříve opatřit vzorek nějakého smrtijeda, hlavně ne Severuse Snapea, stačí nějakej jeho sluha. Pak už tu přísadu dáš mnohem lehčejc. Ukaž, kde ji máš?" zeptal se. ,,Tady" ukázala jsem jiskřivou lahvičku, na které stálo Prefectus Assilus.,,Dobře, teď jen zbývá ten vzorek. Snaž se být neviditelná a víš co? Tady máš takovou rostlinu, která když jí sníž, umožní ti zneviditelnit se" podal mi jí. Zvenčí šly slyšet nějaké syčivé zvuky. ,,Ano, je tu. Ne není tu" poznal jsem Bellatrix. ,,Rychle, sněz tu přísadu" nařídil mi. Ihned jsem jí zhltla, jako kdybych čtrnáct dní nejedla a rázem zmizela. Do hospody vnikl Snape s Lastrengovou. ,,Není tu, počkat? Cítím Černou magii" začichal Snape. Bleskurychle jsem se schovala pod stůl. Bellatrix se zrovna pod něj koukla. Pak mne chytla kolem krku. ,,Ha" vyštěkla. Kousla jsem jí do ruky. ,,Au" zapištěla. ,,Co se to u všech všudy děje?" podivil se Snape. ,,Ale, nejspíš nějakájedovatá samrď" flusla na mne a já jsem ty její sliny si setřela z obličeje. Nemohla mne vidět, jelikož jsem se zneviditelnila, určitě ale cítila stopy toho kouzla. Smrtijedi ihned odešli. ,,Počkej" řekla Bellatrix a nad budovou vykouzlila znamení zla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chrissie & Katie Chrissie & Katie | Web | 5. března 2011 v 18:57 | Reagovat

Super! :) už sa teším na pokračowanie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama