** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Hořký pláč - 3.kapitola - Mrtvý hlasy

4. března 2011 v 14:55 | Ginny Weasley |  Fan Fiction
Ihned, jakmile jsem vstala, tak jsem sbalila vše do kabelky pomocí Nezjištitelného kouzla a vyrazila jsem vstříc osudu. Kolem mne něco proběhlo. Vylekala jsem se. Chytala jsem se přemítit, ale v tom mne něco raflo do nohy. Lekla jsem se, svou kabelku držejíc při tom pevně. ,,Hele, to je ta Potterovic holka" vykřikl povědomí hlas. ,,Jistě, jistě, psalo se o tom v týdeníku čarodějek" podíval se na obálku časopisu, kde jsem já s Harrym a muckáme se. ,,Našeho pána by to jistě zajímalo" poškrabal se na krku Stan Silnička.´,,Jistě, dostaneme za to nějakou odměnu a když navíc zjití, že se fláká mimo školu, uštědří jí deset ran ostrým kouzlem" dodal Červíček. ,,Ne" protestovala dívka. Ale zvíře jí tahalo neustále za nohu. ,,Vidíš Fenrira, jak se o ní snaží?" ukázal Červíček ve snaze změnit téma. ,,To stačí, vstaň, jsi náš zajatec" dodal Stan a z ruky mu šlo vidět znamení smrtijedů - lebka s hadem. Musela jsem poslechnout. Pomocí přivolávacího kouzla se totiž zmocnil mé hůlky. Hořce jsem se zašklebila. Z obličeje se mi draly slzy. Jak jsem mohla být tak hloupá a neodstěhovala jsem se včera?
Místo toho teď trčím v Malfoyovým sídle, kde je se mnou zavřený i pan Olivander. ,,Kde je" slyším povědomí chladný hlas. ,,Tam ve sklepě i s tím výrobcem hůlek, můj pane" odpověděl nervózním hlasem Červíček. ,,Dobře si mi posloužil, Avada Kedavra" vykřikl hlas a z hůlky šli slyšet smrtící jiskry. Začala jsem se třepat. ,,Je tu vy-víte-kdo?" zeptala jsem se pana Olivandera. ,,Ano" kývl. ,,Avšak, uděláš-li, co po tobě chce, nic se ti nestane" dodal pan Olivander. ,,Drže se svého patrona, jediného kouzla, kkterého Voldemort nesvede" připomněl mi pan Olivander. Kývla jsem, když v tom najednou otevřel dveře ten nejškaredější černokněžník na světě. Pak na mne ukázal hůlku. ,,Kde je Harry Potter? Jestli mi to neřekneš, tak je s tebou ámen" dodal. Zdálo se, že jsem z dálky uviděla mlhu. A z ní se postupně začala vynořovat hlava. A pak nakonec tělo. Objevil se tam nyní Albus Brumbál. Zmateně jsem se na něj podívala. Mávl hůlkou. ,,Vítám tě Tome" pozdravil Voldemorta. ,,Ne, to není možné" zasyčel Voldemort. ,,Nemožné se vstává možným" řekl, a z jeho hůlky vypustilo zaklínadlo. ,,Proč jsi mi to udělal? Proč si mne zabil?" uslyšela jsem známý hlas. ,,Cedriku" vykřikla jsem. ,,Utéč" poručil mi Cedric a Brumbál jen přikývl. ,,Proč jsi nás zabil?" spatřila jsem Jamese s Lilly. Pak se přidali další, tentokrát neznámé tváře, říkajíc úplně to samý. A nakonec fňukající Červíček. Voldemort jen bezmocně klečel ,,už dost" zavelel.
Nic se ale nestalo. Pak tedy se přemístil jinam a já měla šanci utéct. Pan Olivander tam zůstal, jelikož ho zrovna před několika minutami, odvedli Malfoyovy k výslechu. ,,Né" šel slyšet hlasitý vzlyk pana Olivandera. ,,Musím ho zachránit" nařídila jsem si. ,,To udělá někdo jiný" ozval se duch pravého ředitele školy čar a kouzel.
,,Kdo?" podivala jsem se. ,,Ginny, ty to víš přece" zkusil mi dát nápovědu Albus. ,,Ne" zakroutila jsem hlavou. ,,Pak tety ti to povím - Harry Potter. Jo a nezapomeň na to, co ti říkal Olivander - Patron, nejmocnější kouzlo, jenž nedokáže Voldemort uskutečnit" dodal a jakoby se vypařil. Svoboda, pomyslela jsem si a ihned, jak jsem vyšla ven, ocitla jsem se na divném hřbitově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama