** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Hořký pláč - 2.kapitola - Útěk

3. března 2011 v 14:16 | Ginny Weasley |  Fan Fiction
O 3 roky později....
Neváhala jsem. Věděla jsem, že budu muset brzy utéct. Nějak podstrčit ten likér Voldemortovi do stravy. Ale jak?
Právě listuji knihou. ,,Ginny, pojď mi prosím pomoct s tím nádobímů požádala mne hlasitě mamka. ,,Jistě mami" zaklapla jsem knížku a cupitala jsem dolů do kuchyně.
Právě nás propustili na Vánoce pryč z hradu. Určitě to slíznou moji rodiče, jelikož já nebudu v Bradavicích přítomna. S těžkým srdcem jsem začala umývat nádobí, přitom se mi klepe ruka. ,,Ale Ginny, co je? Posledních pár let jsi jako vyměněná" pokoušela se ze mne mamka dostat to, co mi odkázal Brumbál. Jenže nevěděla nic o mne, lahvičce a o Brumbálovi.
,,Mami, nic mi není" zalhala jsem přesvědčivě. ,,Harry je fuč, to mne trápí" vymluvila jsem se.
Po práci jsem si dala výborný čokoládový puding. Zrovna někdo zazvonil. Mamka a já jsme vytáhli postřehově hůlky. Teď je nebezpečná doba, takže musíte pečlivě dbát na to, koho pouštíte do svého domu. Ukázalo se, že to jsou Fred s Georgem. ,,Kdy jsem Freda s Georgem načapala při tom, jak Dudleymu podstrčili pod nos Jazyk jako Jelito?" chtěla se mamka ujistit. ,,Když jsme v šestém ročníku vyzvedávali Harryho, mami" pokrčil rameny Fred.
,,To ale byla bomba, nechceš to zkusit zase?" zasmál se George. ,,Ani nápad z Jazykem, chci s Kolotoučem" ukázal Fred takovou káču, která měnila barvu podle teploty a vzduchu. ,,Co to je?" vzala jsem si to..
,,Náš nový vynález, klidně si ho nech Ginny" darovali mi hračku. ,,Díky" potěšilo mne to. ,,Mami, je tu něco na zub?" chtěl se ujistit Fred. ,,Jistě drahoušku, počkej drahoušku" podívala se mamka na Freda.
Láskyplně jim začala přidávat několik porcí rýží.
Byla půlnoc. Všichni tvrdě spali. Až na mne, jak se s kabelkou a hůlkou v ruce se tajně vykradávám ze své ložnice, očekávajíc, že odchod bude lehčí bez rozloučení. Zavřela jsem tedy za domem dveře a pomocí odstraňovacího kouzla smazala své stopy, aby mne vlkodlaci ze strany smrtijedů nemohli vyčenichat.
A tak se vše změnilo. Přemístila jsem se ke Rosalininýmu údolí, tam jsem totiž hodně stanovala se svými kamarádkami o prázdninách.
Rozdělala jsem si tam stan, který jsem si vyndala z kabelky. Ve stanu jsem otevřela křišťálovou lahvičku, kterou mi odkázal nyní mrtvý předitel Brumbál. Čichla jsem k tomu a kýchla.
Na zadní straně lahvičky stálo: Nečichat!
Pousmála jsem se a vykouzlila si smažené kuře, jelikož jsem měla šílený hlad. Po té jsem také tvrdě usnula.
Z lesa jsem slyšela podivné vytí. Ráno se zkusím přemístit jinam, usmyslela jsem si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama