** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Fotky z RS II

5. března 2011 v 16:15 | Ginny Weasley |  Novinky
Do premiéry závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II zbývá ještě něco přes čtyři měsíce, ale Warner Bros. zatím drží jakýkoli nový materiál k novému filmu v přísné tajnosti. Filmová společnost dosud přímo neposkytla z připravovaného filmu žádnou oficiální fotku. K dispozici máme dva kvalitnější kusy, které se však na internetu spolu s nekvalitní fotkou Nevilla vůbec neměly objevit. Čekat na cokoliv kvalitnější a oficiálně zřejmě nemá význam, a to zejména po poslední zkušenosti, kdy téměř všechny fotky k Relikviím Smrti I byly narychlo naházeny na internet týden před premiérou, a tak vám tedy přinášíme alespoň několik méně kvalitních, ale zato nových záběrů . Snad vás potěší.

Naši prohlídku nových fotek začneme možná trošku netradičně v Tajemné komnatě. Právě do této části hradu se společně vyberou Hermiona a Ron, aby získali jeden ze zubů mrtvého baziliška, kterého na tomto místě před pěti lety porazil Harry.

Na druhé fotce najdete zmoklou Hermionu. Kde a za jakých okolností se nachází se však přesně určit nedá.

Další fotka nás vtáhne in medias res do nočních bojů odehrávajících se na nádvoří zničeného Bradavického hradu. Nikoho sice nelze rozeznat, ale celkový dojem akční scény vyznívá velkolepě.

V nedávno zveřejněném blu-ray trailery se mihl záběr s Malfoyem a Goylem v Komnatě nejvyšší potřeby. Oba hůlkami míří na Harryho, Hermionu a Rona.

Při návštěvě Gringottových se trio utká s několika gringottských skřítků. Jejich přehled si můžete prohlédnout zde nebo v tomto starším videu ze zákulisí.

Na závěr tu máme nejčerstvější dnešní propagační fotku. I když se v tomto případě nejedná přímo o fotku z filmu, rozhodně patří do kategorie toho nejzajímavějšího, co jsme tady dosud k RS II měly. Na studiové promo fotce najdete pořádně zakrváceného Nevilla, který se zahání mečem Godrika Nebelvíra.

A přece ještě něco ... Vrabci, které k nám přiletěli z Anglie štěbetali leccos o tom, že již tento měsíc bychom se měli dočkat prvního oficiálního (teaser?) Traileru k připravovanému 8. filmu, který přijde do našich kin 14. červe

Zdroj: potterrowlingblog.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama