** PRVNÍ ČÁST VELKOLEPÉHO FINÁLE NA DVD OD 13.4.2011 **


Nábor Affs: zde

Březen 2011

Harry z ledu

3. března 2011 v 16:44 | Ginny Weasley |  K filmu :)

Složte si Harryho

3. března 2011 v 16:43 | Ginny Weasley |  K filmu :)
Pokud máte chuť složit si Harryho v nebelvírském, klikněte SEM a poté vlevo na tlačítko Download, uložte si ho a poté stačí jen vytisknout a zkompletovat.

Promo trička k HP7

3. března 2011 v 16:43 | Ginny Weasley |  K filmu :)

Promo trička k HP7

16. října 2010 v 12:38 | Harry Potter - Výrobky

Desing č.1

3. března 2011 v 16:25 | Ginny Weasley |  Denní věštec
Od jedný holky čekám desing již od včerejška, tak jsem si prozatím nastavila tenhle....
Doufám, že se vám líbí. Původně jsem tam chtěla mít jen jednu fotku, ale dvoje jsou hezčí... =))

DANIEL RADCLIFFE: První oficiální fotka z filmu ŽENA V ČERNÉM

3. března 2011 v 16:13 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
O tom, že si Daniel Radcliffe zahraje v remaku filmu Žena v černém (The Woman in Black), jsme Vás již v minulosti informovali. Ale teprve dnes se objevila první oficiální fotografie z tohoto filmu, na které figuruje právě hlavní postava v podobě Daniela Radcliffea. Ten v tomto dramatu ztvárňuje roli mladého právníka, který přijíždí do přímořského městečka, aby zkontroloval majetek mrtvé vdovy. Nakonec se ale do všeho zaplete ještě více a rozhodne se přes varování vesničanů odhalit hrůzyplnou historii a poznat prokleté dědictví. Daniela tak čeká velká role, díky které se možná definitivně zbaví nálepky 'ten kluk z Harryho Pottera'. Jeho herectví budeme moci posoudit nejdříve 28.10.2011, kdy jde snímek do kin v Anglii (zda se dostane i do českých kin zatím není známo), ale už samotná fotografie napovídá, že se máme rozhodně na co těšit. Nebo tak přesvědčivě působí jen na mě?


PRVNÍ TRAILER pro druhou část RELIKVIÍ SMRTI v polovině března?

3. března 2011 v 16:13 | Ginny Weasley
Pokud jsou nejnovější informace pravdivé, prvního traileru ke druhé části Relikvií Smrti bychom se měli dočkat v polovině března, tedy již za necelý měsíc. Dnes o tom informovala mexická pobočka studia WarnerBros. na svém oficiálním profilu na Facebooku. Zajímavým faktem také je, že ona zpráva byla po několika hodinách smazána. To může mít dva důvody - buď se skutečně jednalo o pravdivou informaci, ale hlavní pobočka WarnerBros. to chtěla ještě chvíli tajit a nebo se naopak jednalo falešnou informaci a mexická pobočka ji musela stáhnout (ale proč by zase záměrně uváděla nepravdivý termín?). My jsme před pár dny kontaktovali českou pobočku studia WarnerBros. a ta nám prozradila, že v databázi, která je pro celý svět stejná, je u traileru uveden symbol TBC (To Be Confirmed), tedy 'bude upřesněno'. Pravda je tak nejspíše někde mezi. I když, pokud chcete vědět náš vlastní názor, tak se zcela jistě v průběhu března něčeho už konečně dočkáme.

MTV: Tři důvody, proč si HARRY POTTER zaslouží ocenění od Akademie

3. března 2011 v 16:12 | Ginny Weasley

*NÁSLEDUJÍCÍ TEXT JE DOSLOVNĚ PŘEVZAT Z WEBU MTV*

Bylo otázkou času, kdy BAFTA uzná příznivý dopad HP série na celý filmový průmysl, ale co Oscaři? Během sedmi filmů si série o Harry Potterovi vysloužila devět nominací na Oscara od Akademie filmových umění a věd, ale žádnou neproměnila ve vítězství. Film Harry Potter a Relikvie Smrti: První část je v letošním ročníku nominován ve dvou kategoriích - nejlepší výprava a nejlepší vizuální efekty - a my si myslíme, že už je konečně na čase, aby se sérii dostalo uznání, které si zaslouží. Podívejte se na pár důvodů, proč by Akademie měla slavnou sérii konečně ocenit.
  • Hudba Johna Williamse Během posledních deseti let jsme mohli slyšet velkou spoustu soundtracků, které zněli téměř totožně jako soundtrack Johna Williamse. Všechno, co musíte udělat, je poslechnout si prvních pár akordů a ihned poznáte, že posloucháte hudbu z Harryho Pottera. Pravděpodobně je to Williamsův nejvýznamnější soundtrack od dob Star Wars, Čelistí a E.T. - Mimozemšťana, za které ovšem ceny dostal.
  • Ohromná plejáda herců Potterovky mají jedno z nejlepších hereckých obsazení v současnosti a vážně, nic pro Alana Rickmana? Nic pro Ralpha Fiennese? Ani pro Toma Feltona, který zastínil absolutně všechny v Princi Dvojí Krve? Alespoň někdo si zaslouží ocenění.
  • Vizuální efekty Ne, tohle není Avatar. A ne, neměli jsme otevřenou pusu nad každou digitální scénou. Ale i tak, to, že byly Potterovky v této kategorii pokaždé nominovány, musí mít nějaký důvod. A za první část Relikvií Smrti - a definitivně za druhou - si zlatou sošku zaslouží.
Zdroj: reducto.blog.cz

OSCAR 2011: Harry Potter neproměnil ani jednu nominaci ve vítězství

3. března 2011 v 16:11 | Ginny Weasley
V předposlední únorový večer proběhl již 83. ročník Oscarů, tedy zřejmě nejznámějších filmových cen, které uděluje Akademie filmových umění a věd. Letošní ročník letos moderovali herec James Franco a herečka Anne Hathaway, ale co je nejdůležitější, film Harry Potter a Relikvie Smrti: První část byl nominován ve dvou kategoriích. Nakonec ale neproměnil ani jednu nominaci, v kategorii nejlepší výprava překvapivě zvítězila Alenka v říši divů a v kategorii nejlepší vizuální efekty favorizovaný Počátek. Oscara nezískala ani herečka Helena Bonham Carter (Bellatrix v HP), která byla nominovaná za nejlepší herečku ve vedlejší roli za film Králova řeč. Tento film byl ale jinak velmi úspěšný, získal zlatou sošku za nejlepší film, nejlepší režii, nejlepší původní scénář a nejlepší mužský herecký výkon, takže si tento triumfální snímek s HBC určitě nenechte ujít. Poměrně překvapila i již zmíněná Alenka v říši divů, která kromě Oscara za nejlepší výpravu vyhrála i v kategorii nejlepší kostýmy.
Co se týče letošního ročníku celkově, tak největší hvězdou je rozhodně film Králova řeč, který získal nejvíce sošek v těch nejhlavnějších kategoriích. Britský snímek tak za sebou nechal tolik favorizované filmy jako jsou The Social Network (sošky pouze za nejlepší střih, nejlepší adaptovaný scénář a nejlepší hudbu) nebo Černá labuť. Nejlepším hercem se stal Colin Firth, nejlepší herečkou Natalie Portman, nejlepší herečkou ve vedlejší roli Melissa Leo, nejlepším hercem ve vedlejší roli Christian Bale. Nejlepším animákem se stalo třetí Toy Story, které shráblo sošku i za nejlepší filmovou píseň. Film Počátek získal ocenění za nejlepší kameru, nejlepší zvuk a nejlepší střih zvuku. A to je asi tak nějak všechno. Snad se Harrymu poštěstí příští rok, kdy bude mít už definitivně poslední šanci...
Zdroj: reducto.blog.cz

Takhle budou vypadat Gringottovi v druhé části Relikvií smrti

3. března 2011 v 14:52 | Ginny Weasley |  Novinky
Nově byly zveřejněny nanejvýš zajímavé fotografie.Jedná se o záběry na skřety v Gringottově bance,kteří se objeví v druhé části Relikvií s to kokrétně ve scéně,kdy půjde trio najít a ukrást další viteál ze sejfu Bellatrix Lestrange za níž bude Hermiona přeměněná pomocí mnoholičného lektvaru.Vytvořit Gringottovi se podle mě povedlo skvěle a myslím,že film by mohl získat dost nominací v různých udílení cen v kategorii make-up :) Ale to je ještě ve hvězdách,níže si tedy můžete prohlédnout již zmíněné skřety.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: snapeova.blog.cz

Dvě nové fotky z Relikvií smrti

3. března 2011 v 14:35 | Ginny Weasley |  Novinky
Dneska tu mám dvě velmi zajímavé fotky a každá pochází z jiné části. Začneme fotkou z první části Relikvií. Jedná se nejspíše o fotku z vystřižené scény na svatbě Billa a Fleur. Je na ní Lupin a Harry a některé stránky se domnívají,že tato fotka potvrzuje existenci scény,kdy Lupin žádá Harryho aby se stal kmotrem jeho syna.Až na DVD zjistíme zdali budou s Remusem mluvit o tomhle nebo o něčem úplně jiném. Fotka je bohužel v příšerné kvalitě. Je malá a rozmazaná. Další fotka je z druhé části a je o něco kvalitnější. Tady si jsou scénou jistí všichni. Jde o část,kde trio v komnatě nejvyšší potřeby hledá Diadém a všechno zhatí Draco s jeho kumpány. Na fotce,která je pravděpodobně z natáčení můžeme vidět vcházejícího Draca s hůlkou a za ním Goyle.
Zdroj: snapeova.blog.cz

Stillska z prvního dílu-Harry a had

3. března 2011 v 14:35 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
Na stránce incantatem se objevila Stills fotografie z prvního dílu Harryho Pottera (kámen mudrců),která pochází ze scény v Zoo,kde Harry neúmyslně pustí hada na svobodu.
Zdroj: snapeova.blog.cz

Jason si zahraje v novém seriálu!!!

3. března 2011 v 14:34 | Ginny Weasley |  Novinky - Herci
Zdá se, že další Potter herec má novou roli. Tentokrát je to Jason Isaacs, nám známý jako Lucius Malfoy.Na začátku tohoto týdne americký server The Hollywood Reporter uvedl, že Jason se objeví v hlavní roli pilotního dílu nového amerického televizního seriálu REM. Seriál je o detektivovi, který se zotavuje po automobilové nehodě a zjistí, že je uvnitř dvou různých realit - současného i paralelního světa.

Promo fotografie ke knize :My sister lives on the Mantelpiece!!!

3. března 2011 v 14:33 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
Minulý týden na svém facebooku zveřejnil Herec Ryan Turner (Hugo Weasley) promo fotografii ke knize My sister lives on the Mantelpiece.
Zdroj: lilly-land.blog.cz

Animation with Rupert Grint

3. března 2011 v 14:31 | Ginny Weasley |  Animace
Zdroj: lilly-land.blog.cz

Výsledky a fotky z předávání Oskarů!!!

3. března 2011 v 14:30 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
Oscaři dopadli více méně dle očekávání. Harry si i přes naděje nás všech neodnesl ani jednu zlatou sošku a nominace v obou kategoriích proměnily místo něj ve výhru filmy:Alenka v říši divů (výprava) a Počátek (efekty). Helenka také nevyhrála cenu v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. Tam si cenu odnesla herečka Melissa Leo.Film The King´s Speech měl jinak,ale značný úspěch. zvítězil hned ve třech kategoriích (nejlepší herec pro Colina Firtha,nejlepší film a za režii pro Toma Hoopera) Helena se držela při zemi a nevzala si žádnou zvláštní módní kreaci. Pouze odhalila nohu,kde měla přivázanou britskou vlajku a prohlašovala,že je britka. Její fotky i s Timem Burtonem před ceremoniálem můžete vidět níže.Na zlatou sošku pro Harryho si buď musíme počkat na příští rok.

Helena na Montblanc Cocktail Party!!!

3. března 2011 v 14:29 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
26.února se Helena spolu s kolegy z The King´s Speech Colinem Firthem ,Tomem Hooperem a s manželem Timem Burtonem zůčastnila akce Montblanc Cocktail Party v západním Hollywoodu.

Gary Oldman-19th Annual Elton John AIDS Foundation Oscar viewing party!!!

3. března 2011 v 14:29 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
Náhodou jsem objevila,že v pondělí večer se herec Gary Oldman zůčastnil párty vztahující se k oscarům. Byla to párty ve jménu nadace ,kterou založil Elton John a podporuje inovační programy prevence HIV a usiluje o odstranění stigmatizace a diskriminace v souvislosti s HIV/AIDS.Tato akce se konala v Pacific Design Center v západním Hollywoodu a Gary přijel spolu s Alexandrou Edenborough a na fotkách ho najdete i s Heidi Klum

Rupert Grind - Wallpaper

3. března 2011 v 14:28 | Ginny Weasley

Pár nových fotek z Bangladéše!!!

3. března 2011 v 14:28 | Ginny Weasley |  Herci z filmu
Po delší době byly přímo stránkou People Tree zveřejněny nové fotografie z Emminy cesty do Bangladéše,konkrétně do vesničky jménem swallows a do stejnojmené továrny,odkud fotografie pochází.Na 4 fotky,přičemž všechny nejsou úplně nové se můžete podívat níže.

Ron s Levandulí

3. března 2011 v 14:26 | Ginny Weasley |  Obrázky